Říká se, že “Teamwork makes the dreamwork”. Nemám ráda citáty, ale na tomto něco je. Většina z vás zřejmě zná, že když se vytvoří nový tým, není to jen tak. Několik různorodých osobností se sejde, některé se vidí poprvé v životě a najednou spolu mají začít fungovat. Jenže jak můžu začít něco vytvářet, když se navzájem neznají, nevědí, zda-li ten druhý je fanouškem Star Wars, milovníkem deskových her, nebo nemá rád poncování? A jak to lépe zjistit, než při společném teambuildingu?

ComCom čili Communication Committee je parta nadšenců v zelených tričkách, kteří uctívají zeleného maskota ComComeleona a řeší (nečekaně) komunikační strategii ESN...

ICE (International Committee for Education) Meeting je jedním ze 2 meetingů, které se konají za funkční období International Boardu a Chairing Teamu Committee. Meetingu se zúčastnilo 23 ESNerů, včetně Presidenta ESN AISBL a celého Chairing Teamu; ESN CZ zde mělo dva zástupce – mě a Janíka Lukačeviče...

Nejnašlapanější víkend pro český Board v silném tříčlenném zastoupení. Větrno nad Evropou a zhoršující se letové podmínky se podepsaly na našem intru. S Patricií ze Slovenského NB jsme přistáli s jemným nárazem. Mike s Jirkou měli z Prahy o hodinu opožděný let a jeden účastník NBM nám vyprávěl o pěti nezdařených přistáních. Šílená poznání i překvapující překvapení čekají na zvídavého čtenáře.

Ahoj, máme pro vás novou várku zajímavých informací. Jak jistě víte, byli jsme na AGM. příspěvek ode mě spolu s fotogalerií se tu objeví už brzy. Markéta Bělíková z ESN TUL však byla tak hodná a rozhodla se s vámi podělit, jak AGM viděla ona.

Co je potřeba úspěšnému vedení organizace? Dobré vedení! A jako každé dobré vedení, i my jako National Board se musíme scházet. Ono totiž sejít se a společně něco vyřešit nemusí být úplně jednoduché. Proč? To se dozvíte v následujícím příspěvku.

Ahoj!
Jak asi víte, na začátku února se zúčastnila česká výprava ve složení Dominik a Janík tzv. CNR meetingu v Sofii. Bylo to tam…

Ahoj všichni v ESN CZ i mimo něj,
S ostatními v National Boardu jsme si říkali, že by bylo fajn vám nabízet i “zákulisní informace”, různé zajímavosti a podobně. Rozhodli jsme se tedy, že zkusíme pro takové informace najít vhodnou platformu.