V polovině října (16. - 18. října 2015)  se odehraje další vzdělávací akce ESN CZ,

tentokrát nazvaná TRAIN IT! Fall 2015.

National Training Event ESN CZ je víkendová vzdělávací akce určená aktivním členům ESN CZ a SK, kteří se chtějí seberozvíjet, vzdělávat a přenést nabyté znalosti a nové nástroje do praxe ve své lokální organizaci. Během této akce budou použity zejména metody neformálního učení, témata jsou pečlivě vybrána tak, aby odrážela aktuální potřeby jednotlivých klubů v naší síti. Cílem akce je zejména zvyšovat kvalitu samotných ESN klubů a získání potřebného know-how pro zajištění lepšího chodu organizace. Dále se zaměřuje na osobní rozvoj kompetencí jednotlivých účastníků a jejich motivaci pro další aktivní činnost.

Už za sebou úspěšně máme dvě předchozí podobné akce a tak navazujeme na zkušenosti, které jsme získali. Díky tomu bude podzimní edice větší a bohatší!

Letos poprvé na téhle akci přivítáme i členy ESN SK, díky čemuž můžeme prohloubit nastavenou spolupráci , navzájem se obohatit a akce bude mít větší náboj.

Jako místo konání bylo opět zvoleno Rekreační středisko v Nekoři nedaleko Ústí nad Orlicí, kde jsme byli spokojeni a odehrál se tam jarní TRAIN IT!

Celková kapacita eventu je 40 účastnických míst (20 pro ESN CZ a 20 pro ESN SK) a program je stejně jako minule rozdělen do dvou zvolených tracků.

Díky podpoře ESN CZ můžeme garantovat registrační poplatek:
600 Kč/ 23 EUR/ účastníka na celý víkend
 

A na jaké tracky se můžete těšit?

1) Strategy management (Vojtěch Veselý, Alena Vejsadová)

Připadá vám občas, že na něčem pracujete, ale chybí jasný cíl nebo smysl? Máte někdy pocit, že jdete za svým cílem špatnou cestou? Pochybujete někdy o tom, jestli víte, kam vlastně máte dojít? Jestli jste si na některou z těchto otázek odpověděli ano, tak je náš track Strategy management ušitý na míru pro vás. Vyzkoušíte si, jak vytvářet, používat, sledovat a aktualizovat strategii nejen ve své sekci. Poradíme vám, jak se rozhodovat a jak vybrat správnou a bezpečnou cestu k vašemu cíli. Track je organizovaný ověřeným dvojlektorem Vojtalenkou, který se objevuje pouze na významných akcích.

Alenka je konzultantka v Easy Software, kde nasazuje nástroj pro řízení projektů Easy Project. Po práci se věnuje projektovému řízení v IPMA Young Crew, kde působí na národní a mezinárodní úrovni. Když ji zbyde nějaký volný čas, tak ho tráví s přáteli, školeními pro studentské organizace nebo s knihami. https://cz.linkedin.com/in/vejsadova

Vojtuleň plánuje zavádění nových technologií v automotive jako projektový manažer. Po práci se věnuje školením projektového řízení, občas se objeví na ESN akcích s workshopem nebo plyšovým tuleněm jako Alumni Coordinator. Aktuálně připravuje start coworking centra. Ve volném čase cestuje a učí se hlavně osobní zkušeností všemu co ho zaujme, nejvíce je to aikido, šachy a go. https://cz.linkedin.com/in/vojtechveselypm

2) Blesková prezentace (Lukáš Liebich, Petr Havel)

Tohle bude stát za to! Během workshopu prosvištíme celý proces přípravy prezentací pro obecenstvo:

  • Jak vybrat ten spravný nápad, abys je zaujal
  • Jak prezentaci strukturovat, aby Tě vsichni pochopili
  • Jak nakreslit slidy, abys svou řeč okořenil
  • Jak to všechno podpořit hlasem a gesty, aby si je přesvědčil

Během celého workshopu bude každý účastník vytvářet jednu svojí prezentaci, kterou na závěr odprezentuje před ostatními - a před kamerou!

Lukáš se baví prezentováním baví od svých mladých let, kde si v rámci ESN užíval proslovy k zahraničním studentům jak v univerzitních aulách, tak v pražských tanečních klubech. Poslední tři roky se v rámci Toastmasters International věnuje šíření myšlenky, že poutavě prezentovat se může naučit každý, jen když tomu dá čas.

Petr prezentuje kde se jen dá. Volný čas věnuje každý týden jiz několik let toastmasters a v pracovní dobe prezentuje zákazníkum jako produktový manager. Podílel se již několikrát na školeních prezentačních technik při kterých si oveřil, že prezentovat dobře může skutečně každý.

 

Zbývá pár posledních míst, zaregistruj se! 

(Systém je jednoduchý: Kdo dřív příjde, ten dřív jede)

Date: 
16/10/2015 - 14:00 to 18/10/2015 - 14:00